O nás

 

Spoločnosť Media Box je od svojho založenia v roku 2001 media representative nezávislých regionálnych novín. Noviny, ktoré inzertne zastupujeme sú rôzneho rázu. Vo svojom regióne sú to však TOP periodiká s vysokým počtom pravidelných čitateľov a veľmi nízkou remitendou. Tieto noviny sú tvorené ľuďmi, ktorí v príslušných regiónoch žijú a poznajú ich zvláštnosti a osobitosti. Táto skutočnosť je z nášho pohľadu veľmi dôležitá. Kampaň v tomto type médií má výhodu cielenosti, fexibilnosti a regionálnosti. Vytvára tak ideálny doplnok k celoslovenským periodikám s dôrazom na presné zacielenie kampane a posilnenie komunikácie vo vybraných regiónoch.

Od roku 2002 sa venujeme aj vydavateľskej činnosti. Zameriavame sa hlavne na vydávanie rôznych príloh určených prevažne pre regionálne noviny. Do nášho vydavateľského portfólia patril televízny týždenník TELKA, mesačník pre Bratislavu a okolie BaMooN, či rôzne špecializované prílohy zamerané na témy financie, stavebníctvo a bývanie, zdravie, cestovanie... Tieto aktivity sme pretransformovali do pravidelnej prílohy TÉMA a nepravidelných špecializovaných príloh pod názvom TÉMAplus. Ukážky z našej vydavateľskej činnosti si môžete pozrieť tu.

 

Našou prioritou je poskytnúť čo najkvalitnejší a najjednoduchší servis pre klientov, ktorí majú záujem o inzerciu v regionálnych printoch. Klientovi dokážeme poradiť optimálnu kombináciu produktov, „ušiť“ inzertnú stratégiu presne podľa jeho potrieb.

 

 

 
MEdiaBox
Hlavná stránka
O nás
Regionálne tituly
Magazín TÉMA
Prílohy TÉMA Plus
Inzercia
Kariéra
Kontakt


Media Box, s. r. o.

Ružová dolina 6

821 08 Bratislava 2


tel.: 0904 577 917, 0908 711 888

fax: 0650 340 910

e-mail: obchod@mediabox.sk